Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Національна поліція України попереджає про шахрайства!

26 червня 2023 о 11:52 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Оголошено набір в перший клас в Бишівську ЗОШ І-ІІІ ст. на 2022-2-23 н.р.

11 травня 2022 о 20:24 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Для наших учнів початкових класів сьогодні було організовано свято казки. Цікаву вікторину з призами організувала бібліотекар Сологуб О.І., а учасники драматичного гуртка (керівник Окіс Н.С.) інсценізували українську народну казку "Ріпка". На завершення свята прозвучала цікава, весела пісня про казки.

3 грудня 2020 о 12:52 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Сьогодні весь наш шкільний колектив вшановував пам'ять жертв голодомору. Молилися за душі невинно убієнних, запалили свічки пам'яті.

27 листопада 2020 о 12:39 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Учні нашої школи стали учасниками міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

24 листопада 2020 о 12:35 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи. На своїх виховних годинах учні з класними керівниками говорили про це свято.

23 листопада 2020 о 12:32 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

9 листопада Україна відзначає День української мови та писемності. До цього свята в нашій школі був проведений флешмоб "Яка ж прекрасна і чудова наша українська мова". Діти старанно готувалися до свята і показали це у своїх виступах.

10 листопада 2020 о 08:27 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

В останній день навчання перед осінніми канікулами наші старшокласники взяли участь у волейбольному турнірі мішаних команд, присвяченому захисникам України. Всі були дуже активними гравцями. Організатором гри був наш вчитель фізичної культури Кубай І.І.

24 жовтня 2020 о 11:21 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Вихідець з нашого села письменник та поет Богдан Іванович Демчук привіз саджанець горіха із саду Лесі Українки. Розказав учням рою "Хоробрі серця" як правильно посадити горіх. Діти уважно слухали і слідували його порадам.

16 жовтня 2020 о 11:12 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, Дня козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці в нашій школі відбулось козацьке свято. Ми урочисто відкривали І етап військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Своїх першокласників приймали у козачата, учні середніх та старших класів взяли участь у козацьких змаганнях. А в кінці свята участь взяли участь у акції "Дякую захисникам України". Організатором цього дійства була педагог-організатор Окіс Н.С.

15 жовтня 2020 о 06:59 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Учні та вчителі нашої школи 5 жовтня розпочали краудфандингову кампанію на платформі RazomGO "Персональний куточок для кожного учня в сільській школі". Учні стараються, знімають різні відео аби виграти проєкт і мати персональний куточок.

6 жовтня 2020 о 05:49 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

В першу неділю жовтня ми відзначаємо День вчителя. Вже традиційно в нашій школі напередодні цього свята вчителів вітають одинадцятикласники. Вчителі щиро дякували випускникам та їх класному керівнику Сологуб О.І. за хороший настрій, за оригінальні привітання, пісні, за частування, за день самоврядування та веселе відео.

5 жовтня 2020 о 05:42 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

І знову в нашій школі відбувалися вибори президента. Цьому передувала передвиборча кампанія.Була створена виборча дільниця, комісія. Президентом школи стала учениця 9 класу Цибуля Ірина, успіхів їй. В організації виборчого процесу допомагала педагог-організатор Улич А.І.

2 жовтня 2020 о 05:22 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Наш шкільний музей народознавства вже вкотре знову приймав гостей.

26 вересня 2020 о 05:19 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

19 вересня відбулася міжнародна соціально-екологічна акція "Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day". Учні та вчителі нашої школи активно долучилися до цієї акції.

20 вересня 2020 о 05:44 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі "Sunflower". Координатором цього конкурсу є Твердохліб Мирослава Іванівна, яка і нагороджувала переможців, знавців зарубіжної літератури.

16 вересня 2020 о 05:39 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Після надзвичайно довгої перерви, учні зустрілись у стінах рідної школи. Прийшло свято першого дзвоника.

1 вересня 2020 о 10:51 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

Настало довгоочікуване свято - Останній дзвінок. Воно так і не змогло зібрати всіх учнів у стіни школи. Свято теж проходило онлайн.

29 травня 2020 о 10:48 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів

В нашій школі є рій "Літописці" (учні 3 і 4 класів).Цього року вони взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). І зайняли ІІ місце. Молодці.

23 травня 2020 о 10:43 | Жеруха Н. Л. | немає коментарів